Papirüs Hotel / Adrasan

Papirüs Hotel, Antalya’nın Kumluca ilçesinde yer alan Adrasan koyunda, Nisan ve Kasım ayları arasında faaliyet gösteren, 21 senelik geçmişiyle keyifli bir aile işletmesi. Yemeklerinden odalarına, denizinden doğasına, her şeyin insanı cezbettiği hotel sahile yaklaşık 6 dakikalık yürüme mesafesinde. 

Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp biraz nefes almak ve dinlenmek isteyenler tarafından özellikle tercih edilen hotel; yemyeşil bahçesi, açık yüzme havuzu ve konforlu konaklama birimlerinin yanında misafirlerine Musa Dağı’nın muhteşem manzarasına karşı huzurlu bir tatil imkanı sağlıyor.

Güler yüzlü ev sahipleri, otelin her köşesini süsleyen çok zevkli detayları ve doğayla iç içe ortamı insanı evinde hissettiriyor. 

  • Konaklama (Puan:10)

Hotelin toplamda 23 odası ve toplamda 50 kişilik bir konaklama kapasitesi var. Tüm konaklama birimleri zevkli bir şekilde dizayn edilmiş. Ziyaretçiler oda tercihlerinde standart odaların yanı sıra, dağ ve deniz manzaralı delux ve suit odaları da tercih edebiliyorlar. Odalar tertemiz, ferah ve oldukça rahat. Konaklama tesisi olarak her türlü konfor en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Burada geçirdiğiniz keyifli zamanlarda asla yapay, klasik bir otel atmosferi hissetmiyorsunuz.

  • Yoga Stüdyoları (Puan:10)

Hotel son 10 yıldır yoga ve meditasyon kamplarına ev sahipliği yapıyor. Hotelde biri 30, diğeri 15 kişilik olmak üzere 2 yoga stüdyosu bulunuyor.

  • Yemek (Puan:10)

Papirus Hotel’de her sabah yerel ve taze ürünlerle hazırlanan lezzetli ve oldukça doyurucu bir kahvaltı servis ediliyor. Burası ev sahiplerinin kendi elleriyle pişirdikleri özel yemekler, farklı sunumlar ve farklı tatlar arayanlar için birebir. Yemekler hafif ve taze olmanın yanı sıra vegan, vejateryan, glutensiz, şekersiz vb. seçenekler de grupların taleplerine göre hazırlanarak sunulabiliyor. 

  • Ulaşım (Puan:10)

Antalya Havalimanı ile Adrasan arası 110 km. Adrasan’a ulaşım için havalimanından transfer tercih edebilir ya da havalimanından otogara giderek ilçeler terminalindeki Kumluca araçları ile Adrasan yol ayrımına gelip, buradan taksi veya Adrasan tur araçları ile bölgeye ulaşabilirsiniz. 

Araçla gelmeyi tercih ediyorsanız, Antalya Kemer istikametinde D400 karayolu üzerinde sırasıyla Kemer-Tekirova-Çıralı-Olympos sapaklarını geçerek Adrasan yol ayrımından giriş yaparak köy merkezine gelebilir, sahil tabelalarını takip ederek otele ulaşabilirsiniz. 

www.papirushotel.com