Grand Aygün Hotel / Çıralı

Çıralı’nın merkezinde bulunan ve 10.500 m2’lik alan üzerine kurulu Grand Aygün Hotel, gelenlere portakal ve avokado ağaçlarının arasında, Olimpos’un büyüleyici manzarasına karşı yemyeşil, huzur dolu bir atmosfer sunuyor.

Sahile 150 m, Yanartaş’a 3 km ve Olimpos’a 1 km uzaklıktaki hotel şehir hayatının yoğunluğundan arınmak ve doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenler için birebir. Çoğunlukla yoga gruplarının eğitim ve inzivaları için tercih edilen mekanda 3 büyük yoga stüdyosu bulunuyor.

Grand Aygün’e adımınızı attığınız anda kendinizi farklı bir atmosferin içinde buluyorsunuz. Hem doğası hem profesyonel olduğu kadar güler yüzlü ev sahipleri ve çalışanlarıyla hotel, Çıralı’nın en nezih ve tercih edilen işletmelerinden bir tanesi olma özelliğine sahip.

Pratiklerinizden arta kalan zamanlarınızda portakala ağaçlarının arasındaki hamaklarda dinlenebilir, Çıralı’nın muhteşem dağ ve deniz manzarasına karşı ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

  • Konaklama (Puan:10)

Otelin toplam odalı konaklama kapasitesi maksimum 90 kişi. İşletmede 15 oda ve 6 tanesi ev şeklinde olmak üzere toplamda 13 bungalow bulunuyor. Oldukça konforlu ve özenle dizayn edilmiş odalar evinizde hissettiğiniz rahatlığı ve huzuru aratmıyor. Gelenlerin bu büyülü ortamda rahat hissedebilmeleri için her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Hotel kapalı gruplara aynı anda hizmet verebilecek kapasitede geniş imkanlara sahip.

  • Yoga Stüdyoları (Puan:10)

Her biri birbirinden büyüleyici atmosfere sahip stüdyolar yaklaşık 50 kişilik grupların pratik yapabileceği nitelikte. Limon stüdyosu 102 m2, Glass stüdyosu 106 m2 ve Portakal stüdyosu ise 120 m2. Pratik yaparken başınızı bir yana çevirdiğinizde dağ manzarasıyla, diğer yana çevirdiğinizde uçsuz bucaksız portakal ağaçlarının olduğu orman manzarasıyla karşılaşıyorsunuz. Dağ ve orman kokularının buluştuğu bir salonda pratik yapmanın keyfi tarif edilemez. 

Her stüdyoda klima bulunuyor. Stüdyoların hepsi yüksek tavanlı ve 2 stüdyonun 2 cephesi boydan boya cam ile kaplı. Bir diğer stüdyosu ise yaklaşık 25-30 kişilik bir şala. Burası da küçük gruplar için oldukça güzel ve ferah bir stüdyo.

  • Yemek (Puan:10)

Grand Aygün’de doğal ve sağlıklı beslenmek için çaba sarf etmenize gerek yok. Her şey dalından koparılarak sofranıza geliyor. Tüm yemekler en taze ve doğal malzemelerle hazırlanıyor ve zengin bir menüyle, ev yemeği tadında sizlere sunuyor. Grupların tercihlerine göre menüler hazırlanabildiği gibi, dileyenlere vegan, vejetaryen yemek seçenekleriyle de servis yapılıyor.

  • Ulaşım (Puan:10)

Antalya- Çıralı arası 76 km. Çıralı’ya ulaşım için Antalya Havalimanı’na transfer tercih edebilir veya ilçe dolmuşlarını kullanarak Çıralı yol ayrımına gelip, ardından taksiyle koya inebilirsiniz. Araçla gelmeyi tercih ediyorsanız, Antalya’dan Muğla-Kemer D-400 yolunu izleyip, Phaselis ve Tekirova’yı geçtikten yaklaşık 16 km sonra solda, Çıralı levhasıyla karşılaşacaksınız. 

www.grandaygun.com